Люди, спам’ятайтеся і усвідомте, що нікого ми в світі не маємо, крім самих себе. І нікому ми в тому світі не потрібні. Зрозуміймо, що Україна потрібна тільки нам. І врешті-решт відкриємося один до одного до хороби та проаналізуємо шлях політичних партій. І зрозуміймо, що довіряти треба передусім один одному, а не шукати опори в Европи, в Америки і ще в якихось країнах. Не існує міжнародного права. Існує в світі тільки право сильного. Так от, щоб стати сильним, треба починати зі зміни занепаду оцієї внутрішньої моралі. А мораль починається з довіри.
Ми в нашому житті (і медійному і немедійному) маємо один дуже важливий чинник, який підсвічує правдивість чи неправдивість процесів, які відбуваються в країні. І цей чинник називається дуже просто – мова. І ми, зазвичай, те що відбувається у нас в країні, заганяємо в дуже дивну синтаксичну конструкцію: «так, але». Я ставлю суспільству запитання – мова виказує, що з вами щось є негаразд? Вийдіть із цього зачарованого кола, яке називається «так, але». Тобто, навчімося врешті-решт бути у свому виборі категоричними і абсолютними. От, власне, проблема нашої політики полягає знаєте в чому? Вона абсолютно релятивістська. Вона абсолютно відносна, вона зовсім не є доконаною річчю. Вона є абсолютно половинчаста і нецілісна. Тобто, це свідчить про загальну ментальну кризу суспільства.
Якщо ми говоримо про те, що частина суспільства не довіряє владі українській, а на мою думку – це не є українська влада, то суть не в проблемі недовіри суспільства до влади. Суть в тому, що українці українцям перестали довіряти. Суть в тому, що у нас всередині суспільства глибочезна моральна криза. Ми не довіряємо один одному. Ми підозрюємо один одного в якихось небезпечних речах.
Люди не готові боротися, люди не хочуть боротися. Гедоністична свідомість і оця гнила ліберастія перемогла в цілому світі. І вона інфікувала українське суспільство. Ті, які ніколи не воювали, вони змучилися. Це означає – криза ідентичності, криза моралі, криза державницького мислення і криза національної свідомости.